ЗАПРОШУЄМО

ДО СПІВПРАЦІ!

Вам необхідна дієва реклама, але витрачати на неї величезні кошти немає бажання?

Тоді On-line друкарня “PRостоДрук” стане ідеальним рішенням для ваших ідей!

Ми гарантуємо Вам якість широкоформатного друку банерів чи плівки та інші види рекламної (або інтер’єрної) продукції за комфортними цінами.

Ми цінуємо кожного нашого клієнта і дякуємо, що Ви обрали саме нас!

 

1/2

ГАРАНТІЯ
НАЙКРАЩИХ ЦІН

Ми пропонуємо нашу продукцію за конкурентними цінами і сподіваємось, що наш досвід роботи, компетентний менеджмент, високоякісне обладнання, а також оперативність у виконанні будь-якого замовлення допоможуть нам стати Вашим надійним партнером у сфері реклами!

ПРАЙС-ЛИСТ
ДОСТУПНІСТЬ

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Багато хто вважає, що створення будь-якої друкованої продукції є дорогим задоволенням. Поспішаємо Вас запевнити, що це вже давно не так! On-line друкарня «PRостоДрук» пропонує одні з найвигідніших ринкових цін, завдяки яким реклама стає доступною для кожного підприємця. Якщо вам потрібен якісний цифровий широкоформатний друк на різних носіях, ми завжди зможемо Вам допомогти!

ЯКІСТЬ

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Обов'язковою умовою якісного виконання замовлення є не лише наявність сучасного обладнання, а й кваліфікований персонал, який забезпечує його роботу. У нас працюють лише професіонали, які знають свою справу.  Ми використовуємо найкращу техніку,  а також застосовуємо тільки відповідні всім нормам витратні матеріали, що дозволяє нам бути впевненими у якості нашої продукції.

ОПЕРАТИВНІСТЬ

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Іноді виникають ситуації, коли необхідно віддрукувати продукцію в стислі терміни. В таких випадках необхідно звертатися за допомогою тільки в перевірену, професійну друкарню, яка володіє необхідними виробничими потужностями. Саме такою і є On-line друкарня «PRостоДрук». Якщо вам необхідно доставити готову продукцію в певний район міста, просто скажіть про це нашому менеджеру при оформленні замовлення.